Gdzie jesteś: RealizacjeGO-SPORT

Case study

GO-SPORT

Zakres prac:

webmobilemarketing internetowy

GO SPORT TO FRANCUSKA SIEĆ SKLEPÓW SPORTOWYCH ISTNIEJĄCA NA RYNKU OD 1998 ROKU I POSIADAJĄCA OBECNIE 34 SKLEPY W 18 MIASTACH. GO SPORT TO NAJWIĘKSZY DYSTRYBUTOR MARKOWEGO SPRZĘTU, OBUWIA I TEKSTYLIÓW SPORTOWYCH W POLSCE

GO SPORT TWORZĄ LUDZIE, KTÓRYCH ŁĄCZY MIŁOŚĆ DO SPORTU. PROMUJĄ SPORTOWĄ POSTAWĘ I ROBIĄ WSZYSTKO, BY ZARAZIĆ WSZYSTKICH SWOJĄ PASJĄ, BO JAK MAWIAJĄ "SPORT ZDROWO UZALEŻNIA". DLATEGO STWORZYLIŚMY BARDZO KREATYWNY I CIEKAWY PROJEKT DLA FIRMY GO SPORT, KTÓRY IDEALNIE PREZENTUJĘ FILOZOFIĘ FIRMY. 

 

BYLIŚMY ODPOWIEDZIALNI ZA KOMPLEKSOWĄ REALIZACJĘ STRONY INTERNETOWEJ WRAZ Z INTEGRACJĄ SYSTEMU DO REKRUTACJI. SERWIS MA ZADANIE PREZENTOWAĆ FIRMĘ GO SPORT, JAKO PASJONATÓW SPORTU I ZACHĘCAĆ POTENCJALNYCH PRACOWNIKÓW DO ZAINTERESOWANIA SIĘ OFERTĄ PRACY I WYSŁANIEM SWOJEJ APLIKACJI.

Projekt

Współpraca z sugar3*

REFERENCJE

Agencja interaktywna sugar3* świetnie wywiązała się z powierzonego zadania czego rezultatem jest nieszablonowa i kreatywna strona internetowa Kariera.GO-SPORT.pl. Pomimo złożonego zakresu projektu oraz napiętego harmonogramu ekipa sugar3* sprostała tym wyzwaniom.

Szczerze polecam Agencją sugar3* jako rzetelnego wykonawcę, "czytającego" branżę i potrzeby klienta oraz całkowicie angażującego się w projekt.Marek Dorsz

E-commerce Manager

GO Sport Polska Sp. z o.o.