Gdzie jesteś: RealizacjeTWOJROBOT.PL

Case study

TWOJROBOT.PL

Zakres prac:

webmobileidentyfikacja firmymarketing internetowybtl

SPÓŁKA TWOJROBOT.PL TO OGÓLNOPOLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA ZAJMUJĄCA SIĘ NAUKĄ PROGRAMOWANIA I ROBOTYKI DZIECI ORAZ MŁODZIEŻY

Spółka TwojRobot.pl od 10 lat przeżywa fascynującą przygodę z nauczaniem programowania robotów, zarażając tą pasją swoich podopiecznych. Kiedy dostrzegli pierwsze efekty i uśmiech dzieci, wiedzieli już, że ich działania będą pasmem sukcesów i radości przez długie lata.

 

Do nas należało wykonanie kompleksowego rebrandingu marki TwojRobot.pl zaczynając od logo, rysowania dedykowanych ikonek poprzez realizację nowej skutecznej strony internetowej, a kończąc na projektach do druku takich materiałów jak np.: plakaty, ulotki, baner, katalogi itd. Obecnie zajmujemy się również pozycjonowaniem strony internetowej TwojRobot.pl i obsługą marki w social mediach.

Projekt

Współpraca z sugar3*

REFERENCJE

Z agencją sugar3* współpracujemy od roku. W tym czasie sugar3* wykonało dla nas całkowite odświeżenie wizerunku naszej spółki. Agencji powierzyliśmy do realizacji takie elementy jak: nowe logo, materiały reklamowe oraz nowoczesną i świetną stronę internetową. Z uzyskanej jakości i poziomu współpracy jesteśmy zadowoleni i polecamy z czystym sumieniem usługi agencji interaktywnej sugar3*.

Monika Kirol

Prezes Zarządu

Robocreator Sp. z o.o.