Gdzie jesteś: RealizacjeHOTEL I RESTAURACJA TERESITA

Case study

HOTEL I RESTAURACJA TERESITA

Zakres prac:

webmobilemarketing internetowyidentyfikacja firmyatl

HOTEL I RESTAURACJA TERESITA Z KRAKOWA

Teresita to hotel wraz z restauracją mieszczący się w Krakowie i oferujący dla swoich gości noclegi w przystępnych cenach. Naszym zadaniem byłą realizacja strony internetowej ukierunkowanej na wykorzystanie potencjału Internetu i zwiększenie rezerwacji online. Cel udało się zrealizować i zwiększyć zainteresowanie usługami poprzez zmianę od podstaw identyfikacji wizualnej, stworzenie strony internetowej łatwej w odbiorze wraz z rezerwacjami online i płatnościami dostosowanej także do ruchu mobilnego.

 

Ponadto całość projektu zamknęliśmy sesją zdjęciową i materiałami drukowanymi takimi, jak papier firmowy, wizytówki i banery.

Projekt
Projekt

Współpraca z sugar3*

REFERENCJE

To przyjemność pracować z zespołem agencji interaktywnej sugar3*. To co wykonali z naszym wizerunkiem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Świetny partner biznesowy, sumienny i w pełni oddany swojej pracy. Projekt, który przedstawili, w pełni spełnił nasze oczekiwania. Strona jest bardzo przejrzysta, łatwa w nawigacji, pozwala użytkownikowi szybko i łatwo znaleźć wymagane informacje. W ramach prac agencja sugar3* przygotowała również mobilną wersję strony www.teresita.pl.

Nowa strona spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem internautów, czego dowodem są zarówno ilościowe jak i jakościowe statystyki odwiedzin a szczególnie rezerwacji czyli tych "prawdziwych odwiedzin".

Grzegorz Michalski

Brand Manager

Hotel i restauracja Teresita