Gdzie jesteś: RealizacjeGMINA LISZKI

Case study

GMINA LISZKI

Zakres prac:

webidentyfikacja firmymarketing internetowybtl

PODKRAKOWSKA MALOWNICZA GMINA ZNANA Z WYROBÓW WIKLINIARSKICH, CHLEBA KUKIEŁKI I KIEŁBASY LISIECKIEJ

Jak przedstawić w najlepszy sposób swoim mieszkańcom charakter gminy, w której mieszkają? Wykorzystaliśmy do tego charakterystyczne elementy, które występują w gminie - a mianowicie identyfikacja wizualna nawiązuje do wyrobów wikliniarskich, chleba kukułki i kiełbasy Lisieckiej. Jednak to nie wszystko drugą częścią, na którą postawiliśmy do funkcjonalność - strona jest przygotowana pod mieszkańców, znajdą oni tutaj chociażby elementy takie, jak mapa interaktywna, kalendarium wydarzeń itd. W pakiecie realizowaliśmy również pełną identyfikację wizualną i na bieżąco współpracujemy przy kolejnych elementach.
Projekt

Współpraca z sugar3*

REFERENCJE

Pragnę wyrazić uznanie i satysfakcję ze współpracy z sugar3*. Agencja ta wykonała dla Gminy Liszki stronę internetową www.liszki.pl oraz projekt papieru firmowego i wizytówek wizualnie nawiązujących do strony.

Wszystkie etapy pracy: konsultacje z urzędem, realizacja i przekazanie materiałów, zostały przeprowadzone rzetelnie i terminowo, zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Strona wykonana została profesjonalnie, a kontakt z przedstawicielami Firmy cechował się otwartością i wzajemnym zrozumieniem. Szczególnie cenimy sobie fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji projektu.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić Firmę Sugar 3* jako solidnego i godnego zaufania partnera w biznesie, każdemu, kto potrzebuje kompleksowej obsługi w zakresie stworzenia strony internetowej.

Paweł Miś

Wójt Gminy

Urząd Gminy w Liszkach