Gdzie jesteś: RealizacjeTERESITA

Klient:

TERESITA

Zakres prac:

wizerunek firmybtlmarketing internetowymobileweb

Opis projektu:

HOTEL I RESTAURACJA TERESITA Z KRAKOWA

Stworzyliśmy od podstaw nowy kompletny wizerunek hotelu w skład którego wchodzi logo, strona internetowa, papier firmowy, wizytówka i banery. Strona WWW posiada RWD, więc jest dostosowana do urządzeń mobilnych i posiada rezerwację online z płatnościami.

 

Naszym celem było stworzenie kompletnej identyfikacji wizualnej i strony internetowej która zachęci nowych klientów do odwiedzenia hotelu TERESITA. Wszystkie założenia spełniliśmy na najwyższym poziomie o czym świadczy wzrost zainteresowanie usługami hotelu TERESITA.

Projekt
Projekt

Grzegorz Michalski

Brand Manager

Hotel i restauracja Teresita

To przyjemność pracować z zespołem agencji interaktywnej sugar3*. To co wykonali z naszym wizerunkiem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Świetny partner biznesowy, sumienny i w pełni oddany swojej pracy. Projekt, który przedstawili, w pełni spełnił nasze oczekiwania. Strona jest bardzo przejrzysta, łatwa w nawigacji, pozwala użytkownikowi szybko i łatwo znaleźć wymagane informacje. W ramach prac agencja sugar3* przygotowała również mobilną wersję strony www.teresita.pl. Nowa strona spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem internautów, czego dowodem są zarówno ilościowe jak i jakościowe statystyki odwiedzin a szczególnie rezerwacji czyli tych "prawdziwych odwiedzin".